Recenze zákazníků
Recenzováno ve Spojených státech
Ověřený nákup
Toto je velmi zajímavý čaj. Příjemně a jemně voní. Chuť si velmi užívám. Je docela relaxační. Balení je opravdu velké. Pokud se o něj s nikým nedělíte nebo čaj nepijete příliš často, vydrží vám velmi dlouho. Skvělá hodnota za vaše peníze.
Recenzováno ve Spojených státech
Ověřený nákup
Výborný čaj.
Recenzováno ve Spojených státech
Ověřený nákup
Většinu bylinných čajů bez kofeinu nemám ráda, ale tento mi chutná. Pozor — balení od Amazonu někdy vloží krabičku do plastového sáčku, který ji dostatečně nechrání. Moje poslední zásilka přišla zmačkaná. Čaj stále lze použít, ale ukládání do skříňky je nepraktické.